Şahin Filiz Felsefe ve İnsan Programıyla Ulusal Kanalda

Şahin Filiz sizleri Ulusal Kanal'da her pazar saat 17.15'te yayınlanacak olan Felsefe ve İnsan programında hep birlikte aydınlık ufuklara yolculuk etmek için buluşmaya davet ediyor.

Şahin Filiz Felsefe ve İnsan Programıyla Ulusal Kanalda

Ülkemizin karanlık günlerden,geçtiği bu günlerde felsefenin ışığı ile aydınlanmanın vazgeçilemezliğini daha derinden hissediyoruz. Üzerinde yaşadığımız Anadolu coğrafyasında Türk Ulusu olarak aydınlanmanın Atatürk ilke ve devrimleri öncülüğünde gerçekleşmesi her şeyden daha fazla önemlidir. Türk insanı, bilime, düşünceye ve aydınlanmaya Ata'sına layık bir yolda ilerlemekle kavuşabilir. Felsefe ve İnsan adlı programımız, Atatürk'en miras kalan güzel yurdumuz ve yüce ulusumuzun, bu topraklarda gelmiş geçmiş bütün bilim, kültür ve felsefi birikimin farkında olmasına katkıda bulunmak üzere sizler için hazırlandı.

Ulusal Kanal'da her hafta Pazar günleri saat 17.15'te yayınlanacak olan Felsefe ve İnsan programında hep birlikte aydınlık ufuklara yolculuk için buluşmaya davet ediyorum.

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2016, 23:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet güler
ahmet güler - 1 yıl Önce

ben sizin sayenizde felsefeye ilgi duymaya başladım sizden ricam bana okunması gereken önmeli bir kaç felsefe kitabı adını yazarmısınız lütfen.yoruk105.7@gmail.com

SIRADAKİ HABER

banner202