Ünlü şarkıcının kızı canlı yayında gözyaşları içinde anlattı

Ünlü şarkıcı Ferhat Göçer'in kızı Yağmur göçer konuk olduğu programda babasına ağır eleştiriler yöneltti.

Ünlü şarkıcının kızı canlı yayında gözyaşları içinde anlattı

Ferhat Göçer'in kızı Yağmur Göçer, '2. Sayfa' programına konuk olurken babası hakkında çok konuşulacak iddialar ortaya attı.

Baba sevgisi görmediğini söyleyen Göçer, 9 aydır babası ile görüşmediğini, psikolojik destek aldığını söyledi. Yağmur Göçer, 'Küçükken annem, babam adına hediyeler yollardı. Annemin bizim oturduğumuz siteye girmesi yasaktı. Yan komşumun kızı beni aldı. İki üç saat içerisinde iğnelerle hazırlanıp ortaokul mezuniyetine gittim. Orada babamla olmak istiyordum' ifadelerini kullandı.

Babasının sevgisini hissetmediğini ifade eden Yağmur, Ferhat Göçer ile aralarında hiçbir zaman baba-kız ilişkisi olmadığını söyledi. Genç kızın 'Keşke şöhret olmasaydı, benim babam olarak kalsaydı. Ona artık 'babacığım' diyemem.' sözleri dikkat çekti.

Yağmur Göçer, ünlü şarkıcıya,  'Evdeki kedi köpeğe 'kızım' derdi, bana da 'takoz' derdi. Babam beni bu kadar sevgisiz bıraktığının farkında değil. Ameliyat oldum. Ameliyat olduktan sonra, beni bırakıp hemşireyle konsere gitti. sözleriyle ağır ithamlarda bulundu.'

Ferhat Göçer ise, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Dostlar merhaba. Kızımla ilgili (öncelikle onun sağlığı ve geleceği için) özelde kalması gereken konuların, kamuoyunu yanlış yönlendirmeyi amaçlayan bir zihniyetle, dürüstlükten uzak açıklamalarla gündeme gelmiş ve sizleri meşgul etmiş olmasından dolayı çok üzgünüm. Artık zorunluluk haline gelmesi sebebiyle bu çarşamba saat 10.30'da bir defaya mahsus yapacağım basın toplantısında tarafıma karşı öne sürülen planlı, haksız ve art niyetli suçlamalarla ilgili detaylı açıklama yapıp soruları tüm gerçekliği ile cevaplayacağım. Saygılarımla." ifadelerini kullandı.
 

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2018, 04:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner202