Survivor All Star’da yer alacak isimler açıklandı!

Ekranlarda tekrar yayınlanması düşünülen Survivor All Star’da yer alacak bazı yarışmacıların isimleri belli oldu. Daha önce 2015’te All Star programı yayınlanmıştı.

Survivor All Star’da yer alacak isimler açıklandı!

Bu sezonda All Star olması planlanan Survivor hakkındaki ilk haberi Acun Ilıcalı kanalında vermişti. Yarışmada kimin olacağı merak konusu iken birkaç isim açıklandı. Bunlar arasında; Turabi Çamkıran, Avatar Atakan, Ogeday Girişken, Hilmi Cem İntepe, Nagihan Karadere ve Merve Aydın yer almaktadır.

Yarışmacıları kısaca tanıyalım;

Turabi Çamkıran: Break dansla ilgilenen Turabi,  2014 yılının mart ayındaki Survivor’a  gönüllüler takımında yer aldı. Bu yılın şampiyonu olmayı başaran Turabi, 2015’te All Star olarak yayınlanan yarışmada tekrar şampiyon olmuştu.

Çağan Atakan Arslan: Avatar Atakan olarak bilinen bu yarışmacı adayı, kick boksla ilgileniyor. Muay Thai milli takımında ülkemizi uluslararası arenada temsil etmiştir. 2016  Survivor’unda ünlüler takımında yer alarak sakatlanmasına rağmen şampiyon olmayı başarmıştı.

Ogeday Girişken: Milli sporcu olan Ogeday, 10 yıl boyunca Fenerbahçe kürek takımında yer aldı. 2017 yılının Survivor’unda yer alan Ogeday, gönüllüler takımında yarışarak 2017’nin şampiyonu oldu.

Nagihan Karadere: milli sporcu olan atlet, 2016 yılının Survivor’unda yer aldı. Yarışmada adından söz ettiren milli sporcu, yarışmada en uzun kalan yarışmacı oldu.

Hilmi Cem İntepe: Latin danslarına merak salan yarışmacı adayı bir çok kez salsa dansında Türkiye Gençler Şampiyonu oldu. 2013 Survivor’unda yer alan Hilmi Cem, şampiyon olarak Survivor’da bir ilke imza attı. Hilmi Cem’le birlikte Survivor’da ilk kez bir gönüllü şampiyon oldu.

Merve Aydın: 2008 yılında Dünya Gençler Atletizm Şampiyonasında 3. geldi. 2014 yılının Survivor’unda ünlüler takımında yer alarak 3. oldu. 2015 yılının All Star programında da yer alan yarışmacı adayı, Turabi ile finale kalarak 2. oldu.

2018 All Star’da yarışma tarihi boyunca fazla desteklenen yarışmacıların olacağı bildirildi. Survivor All Star, Survivor’un her sezon geleneksel olarak yayınlandığı dönemde yayınlanmaya başlayacak.

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2017, 04:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner202