Nihat Doğan helallik isteyip veda etti! 

Instagram hesabını aktif şekilde kullanan Nihat Doğan son zamanlarda yaşadığı olaylardan yıpranmış olduğunun göstergesi açıklamalarda bulundu.

Nihat Doğan helallik isteyip veda etti! 

2 Küçük kız çocuğunu evine davet edip  harçlık verdiği yönündeki iddialardan sonra sunuculuğunu yaptığı programdan ayrılan ve beraber program yaptığı arkadaşları tarafından eleştiriler alan şarkıcı sosyal medya kamerasıyla adeta günah çıkarttı.


Doğan, ayrıldığı kanalın programı için 'gıybet programıydı' benzetmesiyle programı yaptığı için pişman olduğunu, günaha girdiğini de ifade etti.


Gülben Ergen'le telefonda konuştuğunu, Ergen hakkında yaptığı konuşmalardan çok pişman olduğunu, bu güne kadar günahına girdiği, hakkına girdiği, vebalini aldığı bütün sanatçı arkadaşlarından helallik istediğini söyledi.


Nihat Doğan, programdan ayrılırken koltuğuna göz koyan kişilerin kendisine adamlık dersi vermelerinin hükümsüz olduğunu ifade etti.


Ünlü şarkıcı sosyal medya kamerasıyla resmen günah çıkartırken kimseyle bir derdinin olmadığını, herkesin yolunun açık, bol kazançlı olmasını  ifade eden  temennilerde bulundu.


Nihat Doğan'ın en dikkat çeken itirafı, Gülben Ergen'i özellikle vurgulayarak, o zamanlar konuştuğu sözlerle ilgili pişmanlığı dile getirmesi.


Bir diğer dikkat çeken açıklamanın da bundan sonra böyle gıybet yapılan, insanların günahlarına girilen programlarda olmayacağını açıklayıp helallik istemesi oldu.

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2018, 11:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner202