Nihat Doğan bombayı patlattı!

Takipçisinin ‘’sen de Seda ile nikahsız yaşadın.’’ şeklinde yorum yapması Nihat Doğan’ı çıldırttı.

Nihat Doğan bombayı patlattı!

Beyaz tv kanalında gündüz kuşağı programı olan ‘’Söylemezsem Olmaz’’ programında yorumcu olan Nihat Doğan, takipçisinin yaptığı yorum üzerine sinirlenerek yıllar önce Seda Sayan’la yaşamış olduğu ilişki hakkında önemli bir itirafta bulundu.

Yorum ‘’sen de Seda ile nikahsız yaşadın ‘’ şeklinde olurken Nihat Doğan, ‘’ben imam nikahı kıydım.’’diyerek takipçisine ateş püskürüp takipçisini ahmaklık ve cahillikle suçladı. Nihat Doğan, kızgınlıkla söylediği bu lafla Seda Sayan’la olan ilişkisinde imam nikahı kıydığını açıkça itiraf etti.

‘’Seda Sayan-Nihat Doğan aşkı’’

Seda Sayan-Nihat Doğan aşkı 2006’nın yazında başlamıştı. Her defasında reklam aşkı olmadıklarını birbirlerini çok sevdiklerini dile getiriyorlardı.

‘’Ayrılacaklarını, sanatçıların geleceği hakkında yorum yapan Şermin Tokuşçu daha önceden söylemişti.’’

Kanal D’de yayınlanan Dobra Dobra programına Nihat Doğan katıldığı zaman o programda Şermin Tokuşçu da vardı. Şermin Tokuşçu, Nihat Doğan’ın geleceği hakkında Seda Sayan’la ayrılacaksınız şeklinde yorum yaptığında Nihat Doğan, gülmüştü. Program bitiminde Seda Sayan’ı ziyarete giden Nihat Doğan’ın yaşadığı kıskançlık krizi sonucunda Seda Sayan, ayrılık kararı almıştı. 

‘’kuaför krizi’ ilişkiye nokta koydu.’’

Seda Sayan’ın kuaförü, ona jest yapıp çevresini güllerle donatmıştı. Bunu gören Nihat Doğan kıskanarak kuaförü yumruklamaya başladı. Bu olay üzerine şoka giren Seda Sayan, Nihat Doğan’la ilişkisinin sona erdiğini söylemişti. Nihat Doğan ne yaptıysa kendini affettirememişti.

Bu konuyla ilgili Seda Sayan cephesinden bir açıklama gelecek mi? Yaşayıp görelim.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2017, 04:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner202