Kaçış planı hayrete düşürdü..!

Ozan Tufan Fenerbahçe'de sergilediği performansla eleştiri oklarının hedefi oldu.

Kaçış planı hayrete düşürdü..!

Bir süredir kadro dışı kalan Ozan Tufan, önceki gece yeni sevgilisi ile Levent'teki Kiliza isimli mekanda yemek yedi. Çift kebapçıya akşam saatlerinde gelirken gece 02.00 gibi mekandan ayrılmak istedi.

Futbolcu Levent'teki mekanın görevlilerini görüntülenmemek için seferber etti. Futbolcu Mekanı 1 saat fazla açık tutarken sevgilisi ile görüntü vermemek için mutfak kapısından çıktı.


Kendi aracını göndererek bir ağabeyinden yardım alan ünlü futbolcu arabayı çöp konteynırlarının yanına çektirdi ve bagajını açık bıraktırdı.

Kaçıp planı görenleri hayrete düşürse de Ozan amacına ulaşamadı.

Tufan, sonunda arka kapıdan mekanı terk ederek hızlıca araca bindi. Futbolcu mekan içinde sevgilisini bıraktı ve soruları yanıtlamadı.

'İyi geceler' demekle yetinen Ozan Tufan'ın bindiği aracın bagajının açık unutulması ortaya ilginç görüntüler çıkardı.Futbolcunun sevgilisi çalışanlar eşliğinde mekandan ayrılırken flaşların patlamasıyla sinirlendi.

Kumral kadın, 'Siz kimsiniz de beni çekiyorsunuz, ben kimim?' ifadelerini kullanırken gazetecilerden 'Ozan Tufan'la yemek yediniz' sözlerini işitti.

Genç kadın aracına biner binmez gaza yüklenirken kaldırımda park halinde olan aracı kontrolsüz olarak yola indirdi ve vale kulübesine çarptı. Bu esnada bir gazeteci az daha kadın tarafından eziliyordu. 


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner202