Instagram modeli sosyal medyada star olmanın bir bedeli olduğunu anlattı

Instagram'da 11 milyon takipçisi olan, yaptığı her paylaşımda binlerce lira kazanan model herşeyin göründüğü kadar harika olmadığını anlattı.

Instagram modeli sosyal medyada star olmanın bir bedeli olduğunu anlattı

Güzel yorumlar ve çok yüklü miktarda paraları kazanmak gayet cezbedici görünse de, uzun vadede ne kadar sıkıcı olabileceğini hiç düşünmediniz değil mi?


Muhteşem fiziği ve milyonlarca takipcisi olan Amanda Lee fenomen olmanın uzun vadede insanda ne gibi hasarlar oluşturduğunu anlattı.


Kıskandıracak kadar güzel vücudunu takipçilerinden saklamayan Amanda Lee Cosmopolitan'a verdiği röpörtajında çarpıcı açıklamalar yaptı.


“Bu kadar çok takipçim olduktan sonra, durup bir şeyleri yeniden değerlendirdim ve kendime 'bu gerçekten ben miyim?' diye sordum. 


Ruh sağlığım için, sürekli mükemmel olmaya çalışmak istemiyorum. 


Sürekli çaba harcamaya gerek kalmadan, kendime güvenmek istiyorum." dedi.


 “Ben her zaman göz önünde olmak istedim. 


İnsanların yaptığı yorumlar yüzünden sürekli kıvrımlı vücudumu ön plana çıkaran, seksi bir marka oluşturma çabasına girdim" dedi.


Amanda, Instagram'da bir fotograf paylaşmak için yüzlerce fotograf çektiğini ve seçtiği fotografın düzenlenmesi için saatlerce uğraştığını söylüyor.


Amanda'nın annesi de kızı için bazen çok üzüldüğünü, kötü yorumlar yapıldığında kızının psikolojisinin bozulduğunu, çok endişeli bir insan olup çıktığını söylüyor.


Sosyal medya fenomenlerinin bir çoğu gibi Amanda'da takipçilerinden biraz anlayış ve ufak tefek kusurları hoş görmelerini bekliyorlar.

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2018, 00:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner202