Chloe gene Miami'ye gitti ve gene kaza geçirdi!

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç'ın güzel eşi Chloe iş için gittiği Miami'de motordan düşüp kaza geçirdi.

Chloe gene Miami'ye gitti ve gene kaza geçirdi!

Beyaz Tv de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlanan Serdar Ortaç Chloe'nin durumu hakkında ilk ağızdan bilgi verdi.


Chloe Amerika'dan aldığı 7 iş için gittiği Miami'de, kız arkadaşıyla elektrikli bisikletle gezerken virajda fazla yan yatınca kaza gerçekleşiyor.


Bisikleti süren kız arkadaşının burnu kırılıyor, Chloe'ninse sol kolunda kırık, sağ kolu ve belinde çatlak, diz kapağında ezilmeler ve kaşında bir yarık olduğunu söyleyen Serdar Ortaç 21'inde eşinin yanına gideceğini duyurdu.


Serdar Ortaç eşi Chloe'nin her ABD ye gidişinde başına bir şey geldiğini artık ciddi ciddi endişe duyduğunu, Chloe'nin nazara geldiğini savundu.


Eşi Chloe'nin henüz bazı estetikler geçirdiğini ifade eden Ortaç, "belkide Allah uğraşma artık diyordur"  tarzında ifadelerle Chloe'nin güzelleşmeye çalıştıkca nazara geldiğini ifade etti.


Ortaç, menejerini hemen Chloe'nin yanına gönderdiğini, ayrıca eşinin yanında annesi olduğunu, ameliyatlık bir durum olmadığını, alçılarla eski sağlığına kavuşacağı bilgilerini aldığını da aktardı.


Kendisinin de 21 ekimde Miami'ye gideceğini, daha önce gitmesinin şu an için mümkün olmadığını, Chlo ile ilgili her türlü bilgi ve gelişmeleri aldığını da ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2018, 11:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner202