Canlı yayında şehitlere saygısızlık

Ünlü modacı Nur Yerlitaş, dün akşam katıldığı bir kutlamada kullandığı skandal sözler nedeniyle büyük tepki çekti.  

Canlı yayında şehitlere saygısızlık

Ünlü modacı Nur Yerlitaş, dün akşam katıldığı bir kutlamada kullandığı skandal sözler nedeniyle büyük tepki çekti.  

Modacı Nur Yerlitaş, dün akşam Neslihan isimli bir arkadaşının doğum günü kutlamasına katıldı. Yerlitaş, kutlama esnasında canlı yayın yapı ve geceye ait görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı. Ancak görüntülerde modacının sarf ettiği sözler takipçilerinde şok etkisi yarattı. Skandal sözler büyük tepki aldı. 

Yerlitaş, sosyal medya sitesi Instagram hesabı üzerinden canlı yayın yaptığı esnada Sercan Kaya'nın eşi Ayşegül Kaya ile konuşuyordu. Ünlü modacı yaptığı sohbet esnasında, "Ne yapayım Allah Allah şehitler mehitler aman yeter" sözlerini kullandı.

Bu sözleri duyan takipçileri modacıyı yorum yağmuruna tuttu. Sosyal medya kullanıcıları,  "Size yakışmadı yazık", "Ekran önünde sevimli görünen yüzünüz göstermelikmiş" ve "Onlar olmasa siz o masada oturabilir miydiniz?" sözleriyle tepkilerini dile getirdiler. Ancak modacı sözlerinin ardından hesabını kullanıcı yorumlarına kapattı. Ünlü isimden özür açıklaması yapması beklenirken bu konuda henüz bir işaret görülmedi.

Modacılıktaki kariyerine 1980'li yıllarda Fransa ile İtalya'dan getirdiği kıyafetleri satarak başlayan Nur Yerlitaş, Bülent Ersoy, Seda Sayan ve Sibel can gibi ünlülerin moda danışmanlığını yapmasıyla da biliniyor. Tanınmış modacı sahne için özel kıyafetler de hazırlıyor. Kendisini modası değil dikişçi, kostüm tasarımcısı ve arızalı olarak tarif eden isim yer aldığı yarışma programlarındaki tavırlarıyla da eleştirilerin hedefi olmuştu. 

Yerlitaş, uzun yıllardır televizyon programlarında jüri üyeliği de yapıyor. 2007 yılında bir dans yarışmasının, sonrasında da mora yarışmalarının jüri üyeliğini yapan Yerlitaş tavırları ve skandal açıklamalarıyla dikkat çekiyor. 

Magazin gündeminden düşmeyen isim ünlüler arasındaki kavgalarda da taraf olması ve bu sayede gündemde sık sık yer almasıyla biliniyor. Modacı son olarak Gülben Ergen'in Seda Sayan ile yakınlaşması üzerine sosyal medya üzerinden ağır sözler kullanmıştı. 

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2017, 17:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner202