Berk Oktay'a şok! Fotoğrafları yayan o isim çıktı...

Ünlü oyuncu Berk Oktay geçtiğimiz aylarda müstehcen fotoğraflarının hızlı bir şekilde sosyal medyada yayılmasıyla zor günler geçirmişti.

Berk Oktay'a şok! Fotoğrafları yayan o isim çıktı...

Berk Oktay sosyal medya hesabının hacklenmesi ve uygunsuz fotoğraflarının sosyal medyada yayılmasıyla zor zamanlar geçirmişti.

Oyuncu, fotoğraflarını servis edenlerin belirlenmesi ve cezalandırılması amacıyla  İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunmuştu.

Soruşturma kapsamında yapılan detaylı incelemede fotoğrafların yayıldığı bilgisayarlar boşanmak üzere olduğu eşi Merve Şarapçıoğlu ve kayınvalidesine ait çıktı. Ünlü oyuncunun avukatı Serdar Ökten yaptığı açıklamada, "Sonucun böyle çıkabileceğini hayal edemezdik.

Savcılığın başlattığı soruşturma çerçevesinde siber şube, fotoğrafların yayıldığı bilgisayarların IP numaralarının boşanmak üzere olduğu eşi Merve Şarapçıoğlu, Şarapçıoğlu'nun annesi ve çalıştığı iş yerinin numaraları olduğunu açığa çıkardı.

Bu bilgiyi öğrenmiş bulunmaktayız" ifadelerini kullandı.

Oktay ve eşi Şarapçıoğlu'nun fotoğrafları Şarapçıoğlu'nun Instagram hesabından paylaşılmış, hesabın hackerlar tarafından ele geçirildiği ileri sürülmüştü.

Çift yaptıkları kamuoyu açıklamasında bilgisayar korsanlarını işaret etmişlerdi. 

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2018, 18:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner202