Ayrılık acısı kısa sürdü!

Kendisinden yaşça çok büyük olan Levent Yüksel ile olaylı bir birliktelik yaşayan Lidya Özdemiroğlu'nun ayrılık acısı kısa sürdü.

Ayrılık acısı kısa sürdü!

Kendisinden yaşça çok büyük olan Levent Yüksel ile olaylı bir birliktelik yaşayan Lidya Özdemiroğlu'nun ayrılık acısı kısa sürdü. Özdemiroğlu yeni sevgilisiyle Nişantaşı'nda görüntülendi.

Atilla Özdemiroğlu'nun kızı Lidya ve Levent Yüksel ilişkisi uzun süre magazin gündeminde yerini korumuştu. İkilinin ilişkisi yaş farkı nedeniyle büyük eleştiriler alırken olumsuz yorumlar sonrasında çift ocak ayında yollarını ayırdı.

Özdemiroğlu o günden beri ortalarda görünmezken Nişantaşı'nda önceki akşam yeni sevgisiyle objektiflere yakalandı. Genç kız basının gittiğini düşünerek kapıdan çıkmak istedi ancak yanıldığını anlayınca mekana geri döndü.

Erkek arkadaşının yüzünü okşayan Lidya flaşlar patlayınca şaşkına döndü. Garsonları kapattıran Lidya, 3 saatlik bekleyiş sonrasında kafeden tek başına ayrıldı ve soruları yanıtsız bıraktı.

Özdemiroğlu'nun ensest ilişki iddialarıyla gündeme gelen Murat Başoğlu ile de geçmişte ilişki yaşadığı ileri sürülmüştü. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner202