1 aydır yoğun bakımda olan Mehmet Ali Erbil'den haber var

Bir ay önce ev kazası geçiren ve yoğun bakıma kaldırılan Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin sosyal medya hesabından babasının durumu hakkında bilgi verdi.

1 aydır yoğun bakımda olan Mehmet Ali Erbil'den haber var

Bir ay önce evinin banyosunda düşerek yaralanan Mehmet Ali Erbil aci olarak hastaneye kaldırılmıştı. Erbil'in kaburgalarında kırık olduğu ve kırılan kaburgaların akciğer zarına battığı anlaşılmıştı. Yoğun bakımda tedavi altına alınan Erbil'in 16 yıl sonra tekrar eden travma sonucu kaçış sendromu nedeniyle tedaviye cevap vermesi zorlaşmıştı. Ünlü sanatçının kızı Yasmin, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla babasını çok özlediğini anlattı ve herkesi duygulandırdı.

Yasmin Erbil, yaptığı paylaşımda, "Dua eden mesaj atan herkes çok sağ olsun! İnşallah gün geçtikçe babam iyi olacak. En kısa zamanda yoğun bakımdan çıkıp babamın neşesine kavuşmak ve sıkıca sarılmak en büyük isteğim. Kötü insanlar da böyle zamanlarda ortaya çıkıyor sanırım… Ama ben hep iyiliğe odaklanan bir insan oldum. Onları Allah'a havale ediyorum. İyiyi çoğaltmak gerektiğini düşünüyorum. Bana iyi dileklerini yazan herkesten Allah razı olsun. Size ne kadar teşekkür etsem az. Ve benimle hala dua etmeye devam ettiğiniz için daha da iyi olması için uzaktan da olsa bana güç verdiniz. Duanın gücünü sizinle bir kez daha görüyorum." ifadelerini kullandı.

Yasmin Mehmet Ali Erbil'in Nergis Kumbasar ile yaptığı evlilikten dünyaya geldi. Sanatçının 4 evliliğinden 3 çocuğu bulunuyor. 

Mehmet Ali Erbil'in kardeşi Prof. Dr. Yeşim Erbil, geçtiğimiz gün ünlü şovmenin solunum cihazından ayrıldığını ve sağlık durumunun iyiye gittiğini kamuoyuna açıklamıştı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner202