Skandal iddia: Seçkin oğlunu evden kovdu

Eski manken ve şarkıcı Kaan Tangöze'nin eski eşi Seçkin Piriler hakkında yürekleri burkan bir iddia ortaya atıldı.

Skandal iddia: Seçkin oğlunu evden kovdu

Eski manken ve şarkıcı Kaan Tangöze'nin eski eşi Seçkin Piriler hakkında yürekleri burkan bir iddia ortaya atıldı.

Eşi Kaan Tangöze ile 2016 yılında resmi olarak ayrılan Seçkim Piriler'in çocuklarına kötü davrandığı iddia edildi. Bu kadarla sınırlı kalmayan iddialara göre Piriler, büyük oğlu Hakan'ı geçtiğimiz günlerde evden kovdu. Seçkin Piriler'in "Artık dayanamıyorum" diyerek 7 yaşındaki oğlunu evden kovduğu ve Tangöze'nin oğlu Hakan'ı alarak Gayrettepe'de bir otele yerleştiği ifade edildi. Küçük çocuğun annesi tarafından evden kovularak babası ile birlikte otele yerleştiği iddiaları ise herkesi şaşkına uğrattı ve yürekleri burktu.

Kaan Tangöze'nin uğruna eşinden ayrıldığı Kıvılcım Ural ise Instagram sayfasından bir mesaj paylaştı. Akılları karıştıran mesajın Seçkin Piriler'e gönderme olduğu öne sürülürken Ural paylaşımında duyduklarına inanamadığını, ebeveynlerin çocuklarına yaptıkları şiddet haberlerini aldıkça delirdiğini ve çocuklarını maddi, manevi kullanmak için çocukların ebeveynleri tarafından istismar edilmesine bu genç yaşta dayanamadığını ifade etti. "Onları düşünmekten ben uyuyamadım." diyen şarkıcı Kıvılcım Ural, sadece doğurmak ile anne olmadığını söyledi ve "Neden doğum kontrol hapları var hiç düşündünüz mü? Biz gençler neden şapır şapır onlardan yutuyoruz? Mesela bir eğitim yöntemi yok mu 'doğru bir ebeveyn' olmak için? Sen kendini yapamadıysan çocuğun ne günahı var? Herkes gider evlat kalır. Hiç bir çocuk hiç bir ilişkinin garantisi değildir. Hiç bir çocuk sizin hayatınızı kurtarmak için dünyaya gelmez. Çocuklar bu dünyanın geleceği biricik pırlanta taneleridir. Kendi başarısızlığınızın cezasını çocuklarınıza çektiremezsiniz. Ben artık şiştim! Göstermelik sevgi karelerinin ardında yatan karanlık sırları işitmekten bıktım! Bu mesajımı okurlar da utanırlar belki. Evlatlarına sımsıkı sarılırlar. Lütfen elinizi vicdanınıza koyun ve doğru yolu bulun! Doğru yolu kimin gösterdiğinin bir önemi olmasın sizin için..."

Piriler ilk bebeğine 3 aylık hamile olduğu sıralarda müzisyen Tangöze ile evlenmişti. Ancak Tangöze ve Ural'ın sokakta öpüşürken yakalanmışlar ve çiftin ilişkisi medyaya yansımıştı. Evlilik skandallarla biterken Piriler eşinden boşanarak ekranlara geri döndü. Ünlü isim evlenerek mesleki kariyerine ara verdiği için pişman olduğunu da itiraf etmişti. Skandallarla sona eren evlilikten çiftin Hakan ve Volkan isminde iki çocuğu bulunuyor.
 

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2017, 12:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner202