2016 Kısa Saç Modelleri

Yazın kavurucu sıcaklarında hanımların hem modaya uymaları, hem daha şık, rahat ve farklı görünmeleri için kısa saç modellerinin bu sene moda olacağını söylüyorlar.

2016 Kısa Saç Modelleri

 Sıcakların bastırmasıyla 2016 kısa saç modası daha bir göze çarpar oldu. Plajlarda çarşı pazarda uzun saçlı kadınların ne kadar azaldığını sizler de farkettiniz değilmi. Nedir kadınları böylesine kısa saça iten? Sadece sıcak diye olamaz, nede olsa kadınlar moda olduktan sonra kavurucu sıcaklarda uzun saçları salarak bile dolaşabilecek dayanıklılığa sahipler. 

Saç tasarımcıları bu sene kadınlarda kısa saçın moda olmasına sebep olacak öyle güzel saç kesimleriyle gündeme geldiler ki, kadınlar kendilerini seve seve modanın kucağına bıraktılar. Kavurucu sıcaklarda uzun saçlarla uğraşmanın zorluklarıı bilen kadınlar, kuaför koltuklarında bir an bile düşünmeden uzun saçlarıyla vedalaşıyorlar.

Kadın kısmına moda dendimi, akan sular duruyor. Gerçi Kısa Saç Devrim Yapıyor galerisinde de göreceğiniz gibi birbirinden güzel  saç kesimleri öylesine güzel, modern ve rahat ki  uzun saçlı kalabilene aşk olsun.Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2016, 13:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
2016 Kısa Saç Modelleri
2016 Kısa Saç Modelleri - 3 yıl Önce

Paylaştığınız bu güzel bilgiler için teşekkür ederim.Sayenizde bilgi sahibi oldum.Yeni haberler,ilginç bilgiler,şaşırtıcı videolar,istediğiniz her konuyu bulabileceğiniz bu siteye de girmenizi öneriyorum.. http://www.kisasacmodelleri.net/2016-kisa-sac-modelleri/

SIRADAKİ HABER

banner202