Yatağında sahibiyle yatan pitonun hain planı

Uzun süredir piton'uyla uyuyan kadın, başına geleceklerden habersiz, yılanının ona sevgisinden sarıldığını sanıyordu. Koynunda yılan beslediğini unutmuştu.

Yatağında sahibiyle yatan pitonun hain planı

Uzun süredir yatağında pitonla yatan kadın başına geleceklerden habersizdi.

Evde yaşayan sevimli dostlarımızı ailemizin bir parçası gibi görürüz, her an yanımızda olsun isteriz, tabiiki sevimlilikleri tartışılmaz da, bir pitonun ne kadar sevimli olabileceğini de düşünmek gerekir.


Haberi yapılan  kadın evinde piton yılanı beslemekten ve çok sevdiği pitonuyla günlük yaşam meşkalesini paylaşmaktan hiç çekinmez.

Pitonuyla oturup kalkan kadın, pitonuyla uyumaktan da çekinmez. Koynuna  aldığı hayvanın piton olduğunu unutmuştur. Kadın ve yılan geceleri yatağa yattıklarında, kadın uyumak için yatakta şekil alırken, yılan kadını midesine indirdiğinde ne kadar yer kaplayacağı düşüncesiyle yatmaya başlar.

 Yılanının kendisine sarıldığını zanneden kadın,  yılanın korkunç planının farkında bile değildir. Dev piton gün geçtikçe kadına daha sıkı sarılıp kadının şeklini almaya başlamış,  midesini bu muhteşem ziyafete hazırlamak için  diyete girmiştir.  


Yılanının yemek yememesi dikkatini çeken kadın, yılanının hastalandığını veya psikolojik sıkıntı çektiğini düşünür ve bir iki gün yemek yemeyen yılanını veterinere götürür.


 Kadın, veteriner doktora yaşam tarzlarını anlatırken,  yılanın kendisiyle uyuduğunu ve son günlerde yemek yemeği kestiğini de söyleyince doktor şoka girer ve yılanın korkunç planını anlar.


Veteriner doktor  Kadına, ona sarılırcasına hareketler yapıp yapmadığını sorduğunda kadından ‘evet’ cevabını aldı. Veteriner kadına,  yılanın aslında kendisine sarılmaya çalışmadığını uzun uzun izah etti.


Piton kadının vücudunu her çevrelediğinde, bir sonraki yemeğini nasıl sindireceğini hesap ediyormuş. Yemek yemeyi bırakmasının nedeni de buymuş,   büyük ziyafeti için  midesini boş bırakıyormuş. 


Sevimsiz pitonun hain planı ortaya çıktıktan sonra, piton hayvanat bahçesine verildi.

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2017, 13:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner202