Banu Alkan hakkında yakalanma kararı çıkartıldı

Dünya Güzellerim adlı programda kavgalarıyla birbirlerine zarar verme aşamasına girmişlerdi ki o da oldu.

Banu Alkan hakkında yakalanma kararı çıkartıldı

Dünya Güzellerim adlı programda birbirlerine sataşmalarıyla dikkatleri üzerlerine çeken 2 ünlü isim, son kavgalarıyla  birbirlerine zarar verme aşamasına girmişlerdi ki o da oldu.


Bülent Ersoy ve  Banu Alkan'ın eski tartışmaları bir daha açılınca,  Bülent Ersoy "Daha İzmir'deki şey ölmedi, Eylül Metin'in kredi kartlarını almışsınız patlatmışsınız" dedi,  Banu Alkan'da "Hiç öyle birşey yok. Ben kimsenin bir lirasına dahi tenezzül etmedim" dedi.

Fakat bu sözleri duyan Eylül Metin öyle bir sinirlendi ki Banu Alkan hakkında   nitelikli dolandırıcılık suçuyla dava açtı.


Uçankuş'un haberine göre Eylül Metin'in haberi olmadan kredi kartından 600 TL değil  7 bin 200 TL lik otel ödemesi yapılmış. O zaman yaşanan bu kötü olay için Eylül Metin şöyle konuşuyor
"Benim haberim ve onayım olmadan Banu Alkan için bir otelde 7 bin 200 TL çekim yapılmış. Bunu düzeltmesini istedim yapmadı. Ben otel ile konuştum yine gereken yapılmadı. Burada mevzu para değil Banu'nun olaya yaklaşımı ve art niyetidir. Ama çıkmış hala 600 TL'den söz ediyor. Yaşanan bu olaylar yargıya taşıdıktan sonra otel yetkilisi beni arayarak, özür diledi ve benim haklı olduğumu ifade ederek, bana ödeme yaptılar."


Magazin medyasının bu hafta bol bol konuşup yazacağı konu böylelikle belli olmuş oldu. Bülent Ersoy'un kameralar önünde Banu Alkan'a hatırlattığı mevzuyu hatırlamamasına sinirlenen Eylül Metin manevi sebeplerden dolayı dediği bir sebeple şakayetini geri almadığını söyledi.


Yurt içinde ikametgah adresi bulunmadığı için hakkında yakalanma kararı çıkarttıldlığı iddia edilen  Banu Alkan! Uçankuş'un haberinin aksine Duymayan Kalmasın programına bağlanıp. Hakkında yazılan iddialar için ''Bana yakalama kararıyla ilgili bir şey gelmedi isteyen beni her yerde bulabilirler''  dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2017, 02:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner202