Genel Haberleri

Genelev'den Ayrılmak İsteyen Kadına Korkunç İşkence
18 Eylül 2017, 14:13 1
Genelev'den Ayrılmak İsteyen Kadına Korkunç İşkence
Yeni adı 'Sosyal Ev' olarak geçse de, bildiğimiz adı 'Genelev' Büyük çoğunluğu zorla batağa düşürülüp çalıştırılan kadınlardan sadece birisi S.S.. S.S. nin genelev'den ayrılmak isteyince başlayan korkunç dramı.
Reina Katliamcısı Adliyeye Sevk Edildi
11 Şubat 2017, 16:00 0
Reina Katliamcısı Adliyeye Sevk Edildi
Yılbaşı kutlamaları sırasında Ortaköy'de bir gece kulübüne saldırıda bulunan Abdulkadir Masharipov, sorgusunun sone ermesinin ardından adliyeye sevk edildi.
Karne ve Tatil Heyecanı Bir Arada
20 Ocak 2017, 15:15 0
Karne ve Tatil Heyecanı Bir Arada
Bugün okul öncesi, ilkokul ve lisede okuyan yaklaşık 18 milyon öğrenci ve 900 bin öğretmen yarıyıl tatiline giriyor. Böylelikle 2016-2017 eğitim öğretim yılının birinci dönemi sona bugün sona ermiş olacak. Milyonlarca öğrenci ise karne heyecanı yaşıyor. 
Kar Yağışı Su Sorununu Çözdü
15 Ocak 2017, 17:19 0
Kar Yağışı Su Sorununu Çözdü
Kar yağışı İstanbul’u yoğun şekilde etkilerden yoğun yağış nedeniyle su ihtiyacını karşılayan barajların doluluk oranı yüzde 64.06 olarak tespit edildi. Yağış İstanbul’u olumsuz etkilese de barajların doluluk olanlarının yükselmesi sevindirici bir haber olarak nitelendirildi.
Kısa Cevaplı Sorular Geliyor
03 Ocak 2017, 18:10 0
Kısa Cevaplı Sorular Geliyor
ÖSYM’den 2017 LYS’de yapılacak değişiklikler üzerine açıklama yapıldı. ÖSYM’den yapılan açıklamaya göre artık dört yanlık bir doğruyu götürür kuralı uygulanmayacak.
Sır Çözüldü: "Hayaller Altın, Gerçekler Alçı"
30 Aralık 2016, 04:09 0
Sır Çözüldü: "Hayaller Altın, Gerçekler Alçı"
Türkiye günlerdir Antalya’nın Kemer İlçesi’nde dağlık alanda yapılan kaçak kazıda 20 ton külçe altın bulunduğu iddiasıyla ilgili yürütülen çalışma sonucunda gerçekler ortaya çıktı. 
İstanbul'da Fırtına Çatıları Uçurdu
29 Aralık 2016, 14:51 0
İstanbul'da Fırtına Çatıları Uçurdu
İstanbul'da gece saatlerinden itibaren etkisini göstermesi beklenen kar yağışından önce şiddetli fırtına kenti vurdu. Beklenen kar yağışı ise öğle sonrasında başlarken akşam saatlerinde etkisini gösterecek.
Meteoroloji'den Ard Arda Uyarı
28 Aralık 2016, 16:36 0
Meteoroloji'den Ard Arda Uyarı
Meteoroloji’den üst üste uyarılar geliyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü Marmara’nın doğusunun iç kesimleri, İç Ege, İç Anadolu’nun güney ve batısı, Toroslar Mevkii ve Batı Karadeniz’in iç kesimleri için yoğun kar yağışı uyarısında bulundu. Yapılan son değerlendirmelere göre yurdun geneli çok bulutlu,  Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz, Doğu Anadolu'nun batısı ile İstanbul, Tekirdağ, Trabzon, Gümüşhane, Erzincan, Bingöl, Gaziantep, Kilis, Adıyaman, Hakkari çevreleri ile Kırklareli'nin kıyı ve Diyarbakır'ın kuzey kesimlerinde havanın yağışlı geçmesi bekleniyor.
Gaziantepspor Karda Mahsur Kaldı
22 Aralık 2016, 15:15 0
Gaziantepspor Karda Mahsur Kaldı
Türkiye’de sert geçen kış mevsimi sporu da olumsuz etkiledi. Gaziantepspor kafilesini taşıyan otobüs kar nedeniyle yolda mahsur kaldı. Spor Toto Süper Lig’in 16. haftasında Gaziantepspor Beşiktaş’a konuk olacak. 24 Aralık Cumartesi günü oynanacak maça gidecek Gaziantepspor kar yağışı nedeniyle hava yolunu kullanamadı. İstanbul’a gitmek üzere yola çıkan kafile Tarsus-Adana-Gaziantep’e (TAG) Otoyolu’nda mahsur kaldı. 
Antarktika'dan Daha Soğuk..!
21 Aralık 2016, 18:04 0
Antarktika'dan Daha Soğuk..!
Türkiye sert kış aylarını yaşarken Doğu Anadolu Bölgesi'nde gece ölçülen hava sıcaklıklarının, Güney Kutbu'nda yer alan Antarktika'dan daha soğuk olduğunun belirtilmesi şaşkınlık yarattı.