41 yaş büyük üvey babasıyla evlendi!

Şu an 28 yaşında olan Sarah 14 yaşında tanıştığı David isimli üvey babasıyla 10 yıldır evli ve çiftin ikiz çocukları var. İngiltere'de tartışma konusu olan çiftin mutlulukları dikkat çekiyor.

41 yaş büyük üvey babasıyla evlendi!

Çift, olarak Sarah'ın annesi ve David'in düğünü sırasında tanıştı. Düğün sırasında 14 yaşında olan Sarah aynı zamanda annesinin nedimesi oldu. Genç kız evliliğin olduğu dönemde babasıyla yaşıyordu. Sarah daha sonra koruyucu aileye verildiğini ifade ederken bu süreçte David ile çok az görüştü. David'in ziyaretleriyle birlikte ikili zaman içinde iyi arkadaş oldu.

Üvey babası annesiyle boşanmasının ardından Sarah'a açıldı. Fakat genç kızın reşit olmaması nedeniyle ikili evlenemedi. Sarah'ın 18 yaşına gelmesiyle evlendiler ve kısa süre sonra ikiz çocuk sahibi oldular. 


İngiltere'nin tartıştığı evlilik yakında 10. yılını dolduracak. İlişkisini açıklamasının ardından ailesi ve arkadaşları tarafından tamamen reddedilen genç kadın 10 yılın ardından evliliklerini yenileyeceklerini, artık yepyeni arkadaşları olduğunu aktardı. 


Aralarında 41 yaş olan Sarah ve David yaş farkının çok olduğu ilişkileri konu alan bir TV programına konuk oldu. Böyle ortaya çıkan hikaye İngiltere'de büyük tartışma yarattı. 

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2018, 10:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner202