Magazin Haberleri

Şahan Gökbakar'a Şok Üstüne Şok
21 Ocak 2017, 16:22 0
Şahan Gökbakar'a Şok Üstüne Şok
Recek İvedik 5 filminin fragmanının yayınlanmasının ardından Recep İvedik şok üstüne çok yaşıyor. Fragmanda yer alan Azerbeycanlı bir sporcuyla boks müsabakası sahnesi büyük tartışma yaratmıştı. Şimdi de boks sahnelerinin çekildiği yerler için izin alınmadığı gerekçesiyle soruşturma başlatıldı.
FETÖ İddianamesinde Nihat Doğan Detayı
19 Ocak 2017, 17:04 0
FETÖ İddianamesinde Nihat Doğan Detayı
Ünü şarkıcı Atilla Taş'ın Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) medya yapılanmasıyla ilgili hazırlanan iddianamede terör örgütü üyeliği suçundan cezalandırılması talep edildi. İddianamede Nihat Doğan ve Erol Köse’nin bir televizyon programında Atilla Taş hakkında yaptıkları konuşmanın delil olarak yer alması dikkat çekti.
Dünyaca Ünlü Modelden İtiraf
18 Ocak 2017, 05:06 0
Dünyaca Ünlü Modelden İtiraf
Dünyaca ünlü pek çok isim zor durumda ve mağdur olan hayranlarına destek olabilmek amacıyla kendileriyle ilgili pek çok çarpıcı itirafta bulunuyor. Bu ünlülere İngiliz model Danielle Lloyd da eklendi. Lloyd, konuk olduğu programda tacize uğradığını ve bir gece balkondan atlayarak ölmek istediğini açıkladı. 
İzdivaç Programında Tekme Tokat Kavga
17 Ocak 2017, 16:03 0
İzdivaç Programında Tekme Tokat Kavga
İzdivaç programlarında yaşanan gerginlik ve skandallar sona ermiyor. Programlarla ilgili her gün yeni iddialar ortaya atılırken Zuhal Topal’ın sunduğu programda Baha’nın gelin adayı Naz’a saldırması sonrasında kavgaya diğer damat adayları, güvenlik görevlileri, sesçiler, teknik ekip ve program çalışanları da dahil oldu.
Şevket Çoruk Ateş Püskürdü
16 Ocak 2017, 14:23 0
Şevket Çoruk Ateş Püskürdü
Dün oynanan Fenerbahçe-Adanaspor maçı ardından Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın yaptığı açıklamanın tiyatro ile ilgili bölümü özellikle tiyatro oyuncularından büyük tepki çekti. Ünlü oyuncu şevket Çoruh da Aziz Yıldırım’a karşı sert açıklamalarda bulundu.
Aleyna'nın Ailesine İstismar Şoku
14 Ocak 2017, 16:04 0
Aleyna'nın Ailesine İstismar Şoku
16 yaşındaki Aleyna Tilki’nin ailesinin kızlarının bakım ve yükümlülüğünü yerine getirmediği ihbarı üzerine savcılık harekete geçti. 
Müge Anlı'dan Televizyon Tarihinde İlk
12 Ocak 2017, 15:24 0
Müge Anlı'dan Televizyon Tarihinde İlk
Müge Anlı’nı sunduğu program tüm prime time yapımları geride bırakarak toplam seyircide ikinci olarak Türk televizyon tarihine geçen bir başarıya imza attı.
Yalı Davası'nda Dosyalar Ayrıldı
09 Ocak 2017, 16:51 0
Yalı Davası'nda Dosyalar Ayrıldı
Ebru Gündeş’in eşi Reza Zarrab’la birlikte 3 yıl hapis istemiyle yargılandığı Yalı Davası’na mahkeme, dosyanın ayrılması kararını aldı. 
Korkutan Haber: Evinde Yangın Çıktı
06 Ocak 2017, 14:50 0
Korkutan Haber: Evinde Yangın Çıktı
Bir dönem hastanede psikolojik tedavi gören ünlü oyuncu Arda Kural sevenlerini korkuttu. Geçirdiği zor günleri atlatan oyuncunun evinde yangın çıktı. Bu haber Kural'ın sevenlerini ve yakınlarını korkuttu. 
Damat Adayını Programdan Kovdu
04 Ocak 2017, 17:57 0
Damat Adayını Programdan Kovdu
Evlilik programları 2016 yılının en çok tartışılan konuları arasında yer aldı. Bazı televizyon kanallarının vazgeçilmezleri arasında yer alan izdivaç programlarında 2016'nın rezaletleri yaşanmıştı. RTÜK'ten ve meclisten gelen müdahaleler üzerine programlar aralarında centilmenlik anlaşması yaptı.