Magazin Haberleri

Emrah Aleyna'yı İstismar mı Etti?
19 Aralık 2016, 15:13 0
Emrah Aleyna'yı İstismar mı Etti?
16 yaşındaki şarkıcı Aleyna Tilki üzerine tartışmalar devam ederken şarkıcı Fulin'in "Emrah beni 2 yıl önce o zaman 14 yaşında olan Aleyna Tilki ile aldattı" diyerek Emrah Karaduman ile Aleyna Tilki'nin 2 yıl öncesinden başlayan bir ilişkisi olduğunu söylemesi şaşkınlık yarattı. Avukat Osman Taşdemir, ise harekete geçerek olayı yargıya taşıdı.
Hayran Tacizi Kabusu Yaşattı
18 Aralık 2016, 16:48 0
Hayran Tacizi Kabusu Yaşattı
Ünlü isimlerin hayranları üzünden başlarına gelenler bitmiyor. Oyuncu Ece Uslu'nun yaşamı son günlerde bir hayranı yüzünden kabusa döndü. 
"Açlık Oyunları" Gerçek Oldu
17 Aralık 2016, 14:33 0
"Açlık Oyunları" Gerçek Oldu
Rus milyoner Yevgeny Pyatkovsky tartışmalı bir programın organizasyonunu üstlendi. Tüm dünyada büyük tepki çeken yeni televizyon programı "Game:2 Winter"ın detayları şaşkına çevirdi. 
Ebru Gündeş Kemer Sıkıyor
08 Aralık 2016, 15:38 0
Ebru Gündeş Kemer Sıkıyor
Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, ABD'de tutuklu bulunan işadamı eşi Reza Zarrab'tan boşanmasının ardından kemer sıkma politikasını uygulamaya devam ediyor. Gündeş, şimdilerde kızı Alara'yı okula götüren deniz taşıtında da kendisi için ekonomik seçenekleri tercih ediyor. 
Dünya Devinin Teklifini Reddetti
06 Aralık 2016, 11:18 0
Dünya Devinin Teklifini Reddetti
Megastar Tarkan, dünya teknoloji devi Samsung firmasından reklam filminde oynaması için 2 milyon lira teklif aldı. Tarkan'ın 5 milyon lira istediği için 2 milyonluk teklifi reddettiği öğrenildi.
Nobel Ödülü İçin Ayrı Tören Yapılacak
05 Aralık 2016, 16:34 0
Nobel Ödülü İçin Ayrı Tören Yapılacak
Nobel Vakfı Başkanı Lars Heinkensten, Dylan’a Mart ayında konser vermek için İsveç’e geldiğinde ödülü takdim etmeyi düşündüklerini ifade ederken Dylan için özel bir konferans düzenlenebileceğini ve ödülün burada verilebileceğini belirtti. Nobel Komitesi olarak bu konuda tam karar vermediklerini söyleyen Lars Heinkensten, önümüzdeki günlerde komite olarak bir araya geleceklerini ve karara varacaklarını da ekledi. 
Aile Sırrını Televizyonda Öğrendi
04 Aralık 2016, 07:26 0
Aile Sırrını Televizyonda Öğrendi
İngiliz şarkıcı Cheryl katıldığı bir televizyon programında ailesiyle ilgili önemli bir sırrı öğrendi. Cherly ailesindeki gayrimeşru ilişkiyi öğrendiğinde büyük şok yaşadı.
Duruşmaya Gitmediler
03 Aralık 2016, 15:56 0
Duruşmaya Gitmediler
Gülben Ergen ve Erhan Çelik çifti 2 yıl önce nikah masasına oturmuş ve geçtiğimiz haftalarda boşanma kararı almıştı. Karar magazin gündeminde şaşkınlık yaratırken Ergen ve Çelik'in yoğun iş tempoları nedeniyle mahkemeye gidemediği öğrenildi.
Artık Baba Olmayı Anlatacak
02 Aralık 2016, 08:40 0
Artık Baba Olmayı Anlatacak
Kendi hayatını gösterilerinde kullanan Cem Yılmaz yeni bir karar aldı. Daha önceki şovlarında lise eğitimi, askerlik anılarını ve eski eşi Ahu Yağtu ile evliliğini anlatan Cem Yılmaz ocak ayında başlayacağı stand-up gösterilerinde oğlu Kemal ile yaşadıklarını esprili bir dille anlatacak. 
Büyük Yapım, Büyük Hüsran
28 Kasım 2016, 03:35 0
Büyük Yapım, Büyük Hüsran
Muhteşem Yüzyıl: Kösem Sultan dizisi büyük umutlarla yayın hayatına başlamıştı. Ancak yapım daha ilk haftada hayal kırıklığı yaşattı. Dizi izlenme oranlarında rakip kanalın hava durumu programının gerisinde kaldı.