Magazin Haberleri

Asena Atalay'a Mahkeme Şoku
04 Şubat 2017, 15:01 0
Asena Atalay'a Mahkeme Şoku
Ünlü futbolcu Caner Erkin son dönemlerde oynadığı futboldan çok eski eşiyle arasındaki gerilim nedeniyle gündemde yer alıyor. Şu anda sunucu olarak ekranlarda yer alan Asena Atalay, eski eşi yıldız oyuncu Caner Erkin'e oğlu Çınar'ın masrafları nedeniyle 450 bin liralık icra talebinde bulunmuştu. Mahkeme ise bu talep için karar vererek icranın durdurulmasına hükmetti.
Nafakada Jolie ile Yarışıyor
03 Şubat 2017, 17:20 0
Nafakada Jolie ile Yarışıyor
Eşi Brad Pitt ile boşanma aşamasında bulunan Angelina Jolie'nin çocukları için talep ettiği nafaka tutarı ortaya çıktı. 6 çocuğu bulunan dünyaca ünlü yıldız tek çocuk için 16 bin 600 dolar nafaka talep etti. Bu rakam Asena Atalay'ın eski eşi Caner Erkin'den oğulları Çınar için istediği nafaka talebini yeniden gündeme taşıdı. Asena Atalay ve Angelina Jolie arasındaki nafaka farkının ise sadece 29 bin lira olduğu görüldü.
Müge Anlı'dan Rekor Cezaya Tepki
01 Şubat 2017, 15:54 0
Müge Anlı'dan Rekor Cezaya Tepki
Müge Anlı, tüm Türkiye'de seri katil Atalay Filiz aranırken programa insan kaçakçılarını canlı yayına bağlamıştı. RTÜK, insan kaçakçılarını canlı yayına telefonla bağlaması nedeniyle Müge Anlı ile Tatlı Sert programına 1 milyon 320 bin lira ceza kesti.
Işın Karaca'ya Şaka Şoku
30 Ocak 2017, 14:58 0
Işın Karaca'ya Şaka Şoku
Şarkıcı Işın Karaca, Demet Akbağ'ın şaka programında kendisine şaka yapılmasının ardından evinden oldu.
Demet Akalın'a 12 Milyonluk Teklif
27 Ocak 2017, 15:26 0
Demet Akalın'a 12 Milyonluk Teklif
Yapım şirketlerinin ve televizyon kanallarının izdivaç programlarına ilgisi bitmiyor. Yapım şirketleri bu defa gözünü Demet Akalın’a dikti. Akalın kendisine gelen teklifi kabul eder ve izdivaç programı sunuculuğu yaparsa yılda en az 12 milyon lira kazanacak. 
"Kulak Nasıl Kesilir Göstereceğim"
23 Ocak 2017, 15:27 0
"Kulak Nasıl Kesilir Göstereceğim"
Isparta’da iki genç bir köpeğin kulaklarını kesip sosyal medyada paylamıştı. Görüntülerin internette yayılmasının üzerine pek çok kişi olaya tepki gösterdi. Ünlü sanatçı Bülent Ersoy canilerin peşini bırakmayacağını ifade etti ve avukatlarının çocuklar hakkında dava açtığını açıkladı.
Şahan Gökbakar'a Şok Üstüne Şok
21 Ocak 2017, 16:22 0
Şahan Gökbakar'a Şok Üstüne Şok
Recek İvedik 5 filminin fragmanının yayınlanmasının ardından Recep İvedik şok üstüne çok yaşıyor. Fragmanda yer alan Azerbeycanlı bir sporcuyla boks müsabakası sahnesi büyük tartışma yaratmıştı. Şimdi de boks sahnelerinin çekildiği yerler için izin alınmadığı gerekçesiyle soruşturma başlatıldı.
FETÖ İddianamesinde Nihat Doğan Detayı
19 Ocak 2017, 17:04 0
FETÖ İddianamesinde Nihat Doğan Detayı
Ünü şarkıcı Atilla Taş'ın Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) medya yapılanmasıyla ilgili hazırlanan iddianamede terör örgütü üyeliği suçundan cezalandırılması talep edildi. İddianamede Nihat Doğan ve Erol Köse’nin bir televizyon programında Atilla Taş hakkında yaptıkları konuşmanın delil olarak yer alması dikkat çekti.
Dünyaca Ünlü Modelden İtiraf
18 Ocak 2017, 05:06 0
Dünyaca Ünlü Modelden İtiraf
Dünyaca ünlü pek çok isim zor durumda ve mağdur olan hayranlarına destek olabilmek amacıyla kendileriyle ilgili pek çok çarpıcı itirafta bulunuyor. Bu ünlülere İngiliz model Danielle Lloyd da eklendi. Lloyd, konuk olduğu programda tacize uğradığını ve bir gece balkondan atlayarak ölmek istediğini açıkladı. 
İzdivaç Programında Tekme Tokat Kavga
17 Ocak 2017, 16:03 0
İzdivaç Programında Tekme Tokat Kavga
İzdivaç programlarında yaşanan gerginlik ve skandallar sona ermiyor. Programlarla ilgili her gün yeni iddialar ortaya atılırken Zuhal Topal’ın sunduğu programda Baha’nın gelin adayı Naz’a saldırması sonrasında kavgaya diğer damat adayları, güvenlik görevlileri, sesçiler, teknik ekip ve program çalışanları da dahil oldu.