Genel Haberleri

Erdal Tosun'u Kaybettik
30 Kasım 2016, 16:17 0
Erdal Tosun'u Kaybettik
Erdal Tosun’u sıkıştığı yerden çıkarmak amacıyla itfaiye ekipleri uzun uğraş verirken 1 saatlik çalışmanın ardından Tosun hurdaya dönen aracından çıkartılabildi. Sağlık ekiplerinin yaptığı incelemede oyuncunun olay yerinde hayatını kaybettiği belirlenirken  Tosun’un cansız bedeni Okmeydanı Eğitim Araştırma Hastanesi Morgu’na kaldırıldı. Polis ekipleri tarafından kazayla ilgili soruşturma başlatıldı. 
Meteorolojiden Kar Uyarısı
29 Kasım 2016, 17:02 0
Meteorolojiden Kar Uyarısı
Yapılan uyarıya göre bu gece Balkanlar üzerinden gelecek soğuk hava dalgası ve ani sıcaklık düşüşü ile önce Trakya, Marmara’nın güneydoğusu, Kuzey Ege’nin iç kesimleri ve Batı Karadeniz’in iç kesimlerinde yağışlar kara dönüşürken çarşamba günü Marmara’nın doğusu, İç Ege, Karadeniz’in iç kesimleri, İç ve Doğu Anadolu ile Göller Yöresi’nin yüksek bölgelerinde kar yağışı görüleceği tahmin ediliyor.
İstanbul'da Yine Yağmur, Yine Eziyet
28 Kasım 2016, 16:25 0
İstanbul'da Yine Yağmur, Yine Eziyet
İstanbul'da gece saatlerinde başlayan yağmur etkisini sürdürmeye devam ediyor. Yağmur nedeniyle bazı bağlantı yolları sular altında kaldı ve şehirde yer yer su basmaları yaşandı. 
İzmir'de Alarm
27 Kasım 2016, 15:25 0
İzmir'de Alarm
Ulusal Hava Kalitesi İzleme Ağı verilerine göre İzmir'in bazı bölgelerinde hava kirliliği sınır değerinin aşıldığı ve hava hava kalitesinin "sağlıksız" düzeyinin bir alt kademesinde seyrettiği belirtildi. İzmir'de hava seviyesi nedeniyle önlem alınmaması halinde vatandaşlar büyük risk altında bulunuyor.
Sevgilisiyle Bir Olup Kocasını Öldürdü
12 Kasım 2016, 19:34 0
Sevgilisiyle Bir Olup Kocasını Öldürdü
Önceki gün Esenyurt Mahallesi’nde belediye temizlik işçileri çöp konteynerini belediyenin çöp aracına boşaltırken çarşafa ve battaniyeye sarılı ceset buldu. Polis ekipleri çöpte bulunan cesedi konteynerle birlikte emniyet otoparkına götürdü. Yapılan inceleme sonucunda öldürülen kişinin vücudunda 19 bıçak yarası tespit edildi. 
ABD'den Çağrı: "İstanbul'dan Ayrılın"
30 Ekim 2016, 16:25 0
ABD'den Çağrı: "İstanbul'dan Ayrılın"
ABD Dışişleri Bakanlığı, Türkiye'de yaşayan vatandaşları için yeni bir seyahat uyarısı yayınladı. Yapılan uyarıda ABD İstanbul Başkonsolosluğu'nda çalışan personelin ailelerine çağrı yapılarak İstanbul'dan ayrılmaları istendi.
Tesadüf mü? Cinayet mi?
28 Ekim 2016, 15:25 0
Tesadüf mü? Cinayet mi?
THY kabin memuru Eda Özdemir New York'ta kaldığı otel odasında yaşamına son vermişti. Eda Özdemir'in ölümü 6 ay önce aynı otelde Eda Özdemir gibi kendisini duş perdesine asarak yaşamına son veren Cumhur Özmen'in ailesini endişelendirdi. Aile olayın intihar değil cinayet olabileceğini düşünüyor.
Vatandaşlara Asit Yağmuru Uyarısı
27 Ekim 2016, 15:51 0
Vatandaşlara Asit Yağmuru Uyarısı
IŞİD, Musul kentinde kükürt tesisini yakmış ve kentte çok sayıda kişi zehirlenmişti. yaşanan çevre felaketi rüzgar ve yağmurla birlikte Türkiye sınırlarına girmeye başladı. Uzmanlardan vatandaşlara uyarı geldi. 
Galibiyeti Kutlayacaktı, Kızını Vurdu
23 Ekim 2016, 16:22 0
Galibiyeti Kutlayacaktı, Kızını Vurdu
Trabzonspor'un deplasmanda Galatasaray'ı mağlup etmesinin ardından galibiyeti silah sıkarak kutlamak isteyen bordo-mavili taraftar korkunç bir olay yaşadı.
Bakımevinde Skandal Görüntüler
05 Ekim 2016, 15:36 1
Bakımevinde Skandal Görüntüler
Antalya'da özel yaşlı ve hasta bakımevinde ortaya çıkan görüntüler herkesi ayağa kaldırdı. Görüntülerde yarasını karıncaların saran ya da yüzünü tamamen saran yaralardan dolayı acı içerisinde kıvranan hastalar yer aldı.